Přejít k hlavnímu obsahu

 Dodavatelé a partneři


Asseco Solutions, a.s. – je již 25 let průkopníkem a vizionářem na poli informačních systémů ERP. Uskupení Asseco Solutions vzniklo v roce 2009 sloučením významných dodavatelů ERP – slovenské společnosti Datalock a české společnosti LCS International pod společný název - Asseco Solutions. Tím vznikl na evropském trhu podnikových aplikací velmi silný subjekt s nebývale širokým portfoliem produktů a služeb. Ambicí skupiny je stát se stabilním a konkurence schopným softwarovým centrem, poskytujícím kompletní ICT služby ve střední a východní Evropě. Současně se chce stát skupinou lokálně orientovaných vyspělých ICT společností, které utvoří federativní strukturu se zvýrazněnými lokálními specifiky.

Společnost DataExpert s.r.o. je CERTIFIKOVANÝM PARTNEREM pro produkt Helios iNuvio.


Společnost Datamarstextile_id_datamars je předním světovým výrobcem vysoce výkonného RFID řešení. Společnost vyvinula širokou škálu řešení pro hromadnou antikolizní identifikaci transpondérů pomocí RFID čtečky a antény a v současné době má vedoucí postavení na trhu v identifikaci zvířat a textilu. Díky plně integrovanému portfoliu produktů, technologických inovací a důkladnému pochopení požadavků zákazníků získal Datamars celosvětově pověst kvality a výkonu. Jako společnost zabývající se RFID technologiemi, pracuje Datamars se silnými partnery a vybudoval celosvětovou distribuční síť v každém ze svých cílových trhů. Datamars ve svých pobočkách v Evropě, Asii a Americe zaměstnává více než 160 zaměstnanců. Hlavní sídlo a management společnosti se nachází ve švýcarském Luganu.

Společnost DataExpert s.r.o. má VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

 


Polymark je mezinárodní společností zabývající se produkty pro značení a identifikaci oděvů. Nabízí širokou škálu oděvních potisků, nažehlovacích a našívacích štítků, etiket, lisů a další produkty.

Společnost DataExpert s.r.o. má VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ pro Českou republiku a Slovenskou republiku.


Confidex Smart Industries je spolehlivým partnerem pro systémové integrátory i konečné uživatele a výrobcem na krátkou vzdálenost vysoce výkonných bezdrátových produktů.

Společnost DataExpert s.r.o. je OBCHODNÍM PARTNEREM společnosti Confidex.


Společnost DNS a.s. je jedním z nejvýznamnějších distributorů s přidanou hodnotou IT technologií a projektů, působících na českém trhu. Působí jako prostředník mezi výrobci technologií a sítí autorizovaných obchodních partnerů (resellerů), kteří dodávají IT řešení koncovému zákazníkovi. Společnost DNS a.s. je součástí skupiny eD’ system Czech. Služby, které poskytuje svým zákazníkům, svým rozsahem pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace IT projektů.

Společnost DataExpert s.r.o. je OBCHODNÍM PARTNEREM společnosti DNS a.s.


Společnost AT Computers, a.s. je jednou z nejvýznamnějších distribučních společností v České republice nabízejících ICT zařízení, spotřební elektroniku a výrobky mobilních technologií. Společnost nabízí vyvážené a komplexní portfolio produktů všech významných světových výrobců. Navíc vyrábí vlastní, vysoce kvalitní osobní počítače, servery a průmyslové stanice.

Společnost DataExpert s.r.o. je OBCHODNÍM PARTNEREM společnosti AT Computers, a.s.


Společnost TD SYNNEX podporuje IT inovátory. Nabízí nejen komplexní portfolio produktů, služeb a řešení, ale také vysoce specializované dovednosti a odborné znalosti v oblasti technologií nové generace.

Společnost DataExpert s.r.o. je OBCHODNÍM PARTNEREM společnosti TD SYNNEX Corporation.


Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě.

Společnost DataExpert s.r.o. je OBCHODNÍM PARTNEREM společnosti Microsoft.


Společnost Cisco je světovým lídrem v oblasti IT a sítí.

Společnost DataExpert s.r.o. je OBCHODNÍM PARTNEREM společnosti Cisco.


Společnost ESET je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě.

Společnost DataExpert s.r.o. je OBCHODNÍM PARTNEREM společnosti ESET software spol. s.r.o..