Jazyky

Hostingové služby

Společnost DataExpert s.r.o. Vám nabízí širokou škálu „hostingových“ a dalších souvisejících služeb.

Elektronická komunikace je realitou dneška, Internet a e-mail má nezastupitelnou úlohu při výměně informací. Většina lidí hledá dnes potřebné informace a kontakty na Internetu, proto bez kvalitně zpracovaných webových stránek a e-mailové schránky již prakticky nelze existovat.
Pouze Vaše kvalitní prezentace na Internetu zajistí, že Vaše služby zákazníka zaujmou více než služby konkurence.

Využijte možnosti moderních technologií na maximum. Prezentujte se do celého světa a aktivně s ním komunikujte.
Web hosting, Mail hosting, Server hosting

Nabízíme provozování Vaší webové prezentace, e-mailového serveru, případně dalších aplikačních serverů na našich hardwarových prostředcích v datovém centru s dostatečnou internetovou konektivitou, čímž Vám zajistíme rychlé, spolehlivé a bezpečné provozování požadovaných služeb a zároveň uvolnění kapacity Vašich vlastních zařízení.

Zajistíme Vám kompletní služby elektronické pošty pro všechny uživatele Vaší společnosti. Provozujeme poštovní úřady jednotlivcům i společnostem.

Zpět na úvod


Groupwarové systémy

Groupwarové systémy jsou určeny společnostem, které potřebují efektivně řešit skupinové činnosti jako jsou plánování sdílených zdrojů (zasedací místnosti, služební automobily, atd.), sdílení pracovních kalendářů spolupracovníků, workflow elektronických dokumentů, ... Ve spojení s poštovními systémy je pak dosahováno maximálního využití pracovního času zaměstnanců, kteří si jednoduše mohou vyměňovat informace a využívat je při skupinových činnostech (porady, služební cesty, schvalovací procesy).

V naší nabídce najdete jak e-mailové klienty Microsoft Outlook tak freemailové systémy. Vzdálené zabezpečené připojení z prostředí mimo firemní síť umožňuje mobilním pracovníkům být stále on-line. Vše může být realizováno i formou služby, tzn. bez nutnosti vynaložení investičních nákladů na Vaši straně.

Zpět na úvod


Ostatní služby

Registrace a provozování domén

Zaregistrujeme Vám libovolnou doménu druhého nebo třetího řádu se zárukou sledování termínu expirace.

Tvorba webových prezentací

Vytvoříme Vám webovou prezentaci podle Vašich požadavků s použitím nejnovějších programovacích metod. Zpět na úvod

Návrh a realizace: SlusnyWeb.cz - Tvorba webových stránek