Jazyky

Aktuality

Workshop "Moderní řešení pro prádelenské provozy"

18.9.2014
Workshop_pro_pradelny-foto.JPG

Dne 10.9.2014 proběhl v prostorách multifunkčního centra Éčko v Plzni zajímavý workshop pro zájemce z oboru prádelenství a čistírenství.

Hlavním tématem workshopu bylo přiblížení principů RFID technologie čipového značení prádla a praktické předvedení, jak tato technologie může ve spojení s vhodným informačním systémem a dalšími specializovanými návaznými řešeními přispět k úsporám a ke zvýšení efektivity provozu v moderních prádelnách.


Náplní workshopu bylo především představení širokých možností, které nabízejí technologie pro RFID čipovou identifikaci prádla …

  • vlastnosti, výhody a omezení jednotlivých technologií RFID
  • HF x UHF, druhy čipů, způsoby čtení
  • volba vhodné technologie podle požadavků a podmínek konkrétního prádelenského provozu
  • ukázky komplexního řešení evidence pohybu prádla prostřednictvím informačního systému pro prádelny LIN
  • ukázky řešení pro inventarizaci prádla a přepravních klecí
… a také představení systému ENcontrol pro sledování a řízení spotřeby energií v prádelenských provozech.

Děkujeme všem účastníkům z řad majitelů, managementu i zaměstnanců prádelen a čistíren, že přijali naše pozvání na tento workshop a že přijeli do Plzně, někteří i z velké dálky. Naše snaha byla poskytnout jim zajímavé a přínosné informace, které mohou využít pro modernizaci a zvýšení efektivity svých provozů.

Potěšily nás kladné odezvy na tuto akci, budeme se proto i nadále snažit přinášet Vám zajímavé novinky z oboru RFID identifikace, ať již formou odborných článků v časopise Informátor nebo formou podobných setkání a workshopů.


Další novinky a řešení pro prádelny budou představeny na mezinárodním veletrhu prádelenských technologií EXPO DETERGO, který se koná 3.-6.10.2014 v Miláně. Naše společnost zde bude představovat svá řešení v rámci výstavní expozice společnosti Datamars SA, stánek N21-P22, Hall 2.

Ukončení podpory SQL Native Client 2005 v HeO !

29.8.2014

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás upozornit, že na základě rozhodnutí výrobce informačního systému Helios Orange, společnosti Asseco Solutions a.s.,
nebude systém Helios Orange, již od následující verze aktualizace, podporovat SQL Native Client 2005!

Z tohoto důvodu Vám doporučujeme, abyste se před stažením nejbližší následující aktualizace ujistili o tom, že máte na všech počítačích, kde je provozován Helios Orange, nainstalovánu novější verzi SQL Native Client (SQL Native Client 2012/2008R2, minimálně 2008R2).
V opačném případě nebude možné po aktualizaci Helios Orange dále provozovat!

Protože k instalaci nové verze SQL Native Client je potřeba lokální administrátorské oprávnění, musí ho obvykle provést správce Vašich počítačů.

Podrobnější technické informace a odkazy ke stažení najdete na https://forum.helios.eu/orange/doc/cs/Konec_podpory_SQL_Native_Client_2005

V případě potřeby jsme připraveni Vám poskytnout potřebné informace i podporu k bezproblémovému zvládnutí této změny.

Kontaktujte nás na lince hotline HeO: +420 378 31 99 99

S pozdravem
Team Helios Orange


Návrh a realizace: SlusnyWeb.cz - Tvorba webových stránek