Jazyky

Kancelářský HW a SW

http://shop.dataexpert.cz


Počítačové vybavení je neoddělitelnou součástí dnešního života. Kvalitní vybavení je zárukou bezproblémového fungování, spokojenosti a dalšího rozvoje Vaší společnosti.

HW_SW.jpg

V současnosti na trhu existuje obrovské množství hardwarových zařízení i softwarových aplikací a programů pro personální práci s PC. Nabídka je velmi široká a pro "neodborníka" poměrně nepřehledná. Zvolit správnou kombinaci, vhodnou právě pro Vaše potřeby a Váš způsob práce je stále obtížnější, problémem může být například souběh více aplikací na jednom počítači, atd.


Naučíme Vás maximálně využívat všech možností, které dnešní počítačové vybavení může nabídnout. Pomůžeme Vám s vytvořením konfigurace přímo pro Vás.


Hardware

je určen pro koncové uživatele a zahrnuje vybavení pracovního místa počítačem (PC, notebook, PDA) pro každodenní práci v podniku, kanceláři nebo domácím prostředí. PC jsou nabízeny v různých standardech, které umožňují unifikovanou správu a přístup k počítačovému vybavení a tím i rychlou reakci na případné výpadky.
V dodávkách PC nabízíme výrobky HP, IBM, Trilline. U notebooků HP, Dell, IBM, Asus. U PDA HP, Psion, Symbol pro manažery, ale i technologické PDA pro práci techniků v terénu, skladech nebo agresivnějších prostředích.

Software

je určen pro koncové uživatele a zahrnuje vybavení pracovních stanic (PC, notebook) běžnými i speciálními kancelářskými aplikacemi. V nabídce jsou operační systémy, textové editory, tabulkové editory, prohlížečky různých typů souborů, grafické programy, překladače.
Nabízené technické vybavení je před jeho zařazením do standardizačního katalogu důkladně testováno na hardwarovou i softwarovou kompatibilitu s ostatními nabízenými produkty.

V dodávkách SW nabízíme prodej, instalaci, konfiguraci jednotlivých operačních systémů, kancelářských aplikací a systémů - MS Windows (XP, Vista, MS server 2003, 2008, MS SQL 2000, 2005), Linux RedHat, Slackware, SuSe, MS Office, Star Office, Adobe (Acrobat, Reader, Photoshop), Corel, PC Translator a řada dalších.

V dodávkách příslušenství a periferií, jako jsou tiskárny, scannery, faxy a multifunkční zařízení nabízíme výrobky a spotřební materiál HP, Xerox, Epson...

Dodáváme také další příslušenství, které umožňuje např. zadávání dat do PC (klávesnice, myši, čtečky RFID, čárového kódu, ...), umožňuje připojovat externí datové úložiště (USB disky, čtečky paměťových karet, ...), umožňuje prezentovat (datové projektory, smartboardy, ...), umožňuje chránit PC před výpadky elektřiny (APC UPS) a rozšiřovat využití pracovních stanic (docking station, web kamery, mikrofony, zálohovací mechaniky, ...) U zařízení UPS nabízíme prodej, pronájem, instalaci i konfiguraci.

Nabízíme čtečky RFID a čárových kódů od výrobců DATAMARS, Metrologic, Psion, t+t netcom.

Zpět na úvod

Návrh a realizace: SlusnyWeb.cz - Tvorba webových stránek