Jazyky

Hotelový systém Asseco HOREC

Sofistikovaný systém pro Vaše ubytovací zařízení, vyladěný do posledního detailu. Inteligentní hotelový systém Asseco HOREC je okamžitě doma v každém ubytovacím zařízení, bez ohledu na jeho typ či velikost.

Hotelový systém
Díky široké nabídce funkcí a inovací, které byly navrženy na základě skutečných požadavků z praxe, je užitečným pomocníkem pro renomované hotely, ale i rodinné penziony. Zjednodušuje práci recepce, šetří čas a Vy se tak můžete více věnovat svým hostům.
Asseco HOREC sumarizuje informace o návštěvách, nabízí užitečné statistiky a manažerské výstupy potřebné pro další rozhodovaní.

Hotelový systém Asseco Horec se úspěšně prosazuje na trhu už od počátku 90. let. Množství spokojených zákazníků přispělo svými zkušenostmi k tomu, že dnes se řadí mezi velmi často používané a oblíbené systémy. Svojí funkcionalitou zastřešuje všechny oblasti řízení procesů hotelové recepce a spolu s externími systémy a zařízeními vytváří komplexní řešení pro ubytovací provozy. Je možné ho použít pro provozy všech velikostí – od malých penzionů, přes hotely, ubytovny, rekreační zařízení až po wellness centra a lázeňské provozy. Díky jednoduchosti a variabilnosti splňuje požadavky všech typů zařízení.

Návrh a realizace: SlusnyWeb.cz - Tvorba webových stránek