Jazyky

Dodavatelé a partneři

Asseco Solutions, a.s.

Silver Partner

Asseco Solutions, a.s. - třetí nejvýznamnější producent podnikových informačních systémů na českém trhu.
Uskupení Asseco Solutions vzniklo v roce 2009 sloučením významných dodavatelů ERP – slovenské společnosti Datalock a české společnosti LCS International pod společný název - Asseco Solutions. Tím vznikl na evropském trhu podnikových aplikací velmi silný subjekt s nebývale širokým portfoliem produktů a služeb.
Ambicí skupiny je stát se stabilním a konkurence schopným softwarovým centrem, poskytujícím kompletní ICT služby ve střední a východní Evropě. Současně se chce stát skupinou lokálně orientovaných vyspělých ICT společností, které utvoří federativní strukturu se zvýrazněnými lokálními specifiky.
Společnost DataExpert s.r.o. je CERTIFIKOVANÝM PARTNEREM pro produkty Helios Orange a Helios Red.

www.assecosolutions.eu

DATAMARS SA

DATAMARS SA

Společnost Datamars je předním světovým výrobcem vysoce výkonného RFID řešení. Společnost vyvinula širokou škálu řešení pro hromadnou antikolizní identifikaci transpondérů pomocí RFID čtečky a antény a v současné době má vedoucí postavení na trhu v identifikaci zvířat a textilu. Díky plně integrovanému portfoliu produktů, technologických inovací a důkladnému pochopení požadavků zákazníků získal Datamars celosvětově pověst kvality a výkonu. Jako společnost zabývající se RFID technologiemi, pracuje Datamars se silnými partnery a vybudoval celosvětovou distribuční síť v každém ze svých cílových trhů. Datamars ve svých pobočkách v Evropě, Asii a Americe zaměstnává více než 160 zaměstnanců. Hlavní sídlo a management společnosti se nachází ve švýcarském Luganu.
Společnost DataExpert s.r.o. má VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ pro Českou republiku a Slovenskou Republiku.

www.datamars.com

Polymark GB Limited

Polymark


Společnost DataExpert s.r.o. má VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ pro Českou Republiku.

www.polymark.co.uk

t+t netcom

t+t netcom

Společnost t+t netcom AG vyvíjí a vyrábí profesionální průmyslová „handheld“ zařízení vhodná i pro použití v extrémních podmínkách. Pomocí těchto zařízení je možné realizovat kompletní bezdrátová mobilní řešení pro sklady, logistiku nebo výrobní procesy. Přenosné „handheld“ počítače umožňují mobilní sběr dat a informací a jejich on-line sdílení s centrálním informačním systémem. Společnost t+t netcom má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Ve své obchodní strategii klade důraz na vysoké vývojové standardy, rozvíjení kvalitní sítě obchodních partnerů a především na nadstandardní podporu zákazníků ve všech fázích projektu.

www.tt-netcom.com

Pragoperun spol. s r.o.

Pragoperun

Společnost Pragoperun spol. s r.o. patří v současné době mezi největší a nejsilnější firmy v oboru prádelenských technologií na českém a slovenském trhu. Průměrný roční obrat firmy přesahuje 180 miliónů korun. Hlavní náplní společnosti je obchodní a servisní činnost orientovaná a specializovaná výhradně na průmyslové prádelny. Poskytuje v této oblasti veškeré služby, počínaje poradenstvím a projekcí, přes dodávky a montáž strojů, školení obsluhy, údržbu a servis až po dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu a zajištění financování.

www.pragoperun.cz

DNS a.s.

DNS

Společnost DNS a.s. je jedním z nejvýznamnějších distributorů s přidanou hodnotou IT technologií a projektů, působících na českém trhu. Působí jako prostředník mezi výrobci technologií a sítí autorizovaných obchodních partnerů (resellerů), kteří dodávají IT řešení koncovému zákazníkovi. Společnost DNS a.s. je součástí skupiny eD’ system Czech. Služby, které poskytuje svým zákazníkům, svým rozsahem pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace IT projektů.

www.dns.cz

AT Computers, a.s.

AT Computers

Společnost AT Computers, a.s. je jednou z nejvýznamějších distribučních společností v České republice nabízejících ICT zařízení, spotřební elektroniku a výrobky mobilních technologií. Společnost nabízí vyvážené a komplexní portfolio produktů všech významných světových výrobců. Navíc vyrábí vlastní, vysoce kvalitní osobní počítače, servery a průmyslové stanice.
Společnost DataExpert s.r.o. je OBCHODNÍM PARTNEREM společnosti AT Computers, a.s.

www.atcomp.cz

Eset software spol. s r.o.

ESET ESET Bronze Partner

Společnost ESET je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě.
Společnost DataExpert s.r.o. má status "BRONZE PARTNER" ESET.

www.eset.cz

Návrh a realizace: SlusnyWeb.cz - Tvorba webových stránek